• Wdzięczność jest pamięcią serca...podziękowanie dla Pani Dyrektor Agnieszki Olczak

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

Lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Kończący się rok szkolny 2021/2022 przyniósł nam dużo emocji. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o rezygnacji Pani Dyrektor Agnieszki Olczak z funkcji Dyrektora szkoły. "Są chwile co długo w pamięci zostają, choć czas upływa, nie przemijają. Są też osoby, które poznane, nie będą nigdy już zapomniane..."

Cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje Pani Dyrektor Agnieszce Olczak, za 3 lata wspaniałej i owocnej pracy na rzecz rozwoju naszej szkoły. Nasza placówka przeszła prawdziwy progres pod kierownictwem Pani Agnieszki, która niestrudzenie i z wielkim poświęceniem doskonaliła jakość pracy, była niezłomna w dążeniu do osiągania wyznaczonych przez siebie celów.

Każdemu nauczycielowi stwarzała wspaniałe warunki do rozwoju i doskonalenia zarówno siebie jak i szkoły. Każdy miał równe szanse z tych warunków skorzystać. Jej innowacyjne podejście do pracy, wysoka inteligencja emocjonalna, empatia, serdeczność i wyrozumiałość pozytywnie wpływała na samopoczucie nie tylko pracowników, ale przede wszystkim dzieci i ich rodziców. Tworzyła przestrzeń do podejmowania inicjatyw, skłaniała do refleksji, stawiała na rozwój i doskonalenie zawodowe, współtworzyła środowisko sprzyjające uczeniu się, co zostało bardzo szybko docenione przez pracowników i rodziców.

14 października 2021 doszło do niecodziennej sytuacji, podczas uroczystości z okazji DEN Kadra Pedagogiczna i wszyscy pracownicy szkoły wyrażając słowa najwyższego uznania, podziękowali Pani Dyrektor przekazując na jej ręce wygrawerowaną tabliczkę pamiątkową z ciepłymi słowami, a także skierowali wzruszające słowa do Wójta Gminy Leszno, przekazując jednocześnie list pochwalny za pracę Pani Dyrektor: „Chcielibyśmy złożyć na Pana ręce najwyższe słowa podziękowania i uznania wobec Pani Agnieszki Olczak, za profesjonalizm i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków z wielkim poświęceniem, z sercem i empatią. Jesteśmy pełni podziwu, że w każdym z nas dostrzega drzemiący wewnątrz potencjał i motywuje nas do kolejnych wyzwań, jednocześnie zawsze deklarując swoje wsparcie i pomoc. Podziwiamy działania na rzecz rozwoju placówki, dzięki którym nasza szkoła przechodzi ogromną metamorfozę. Składamy wyrazy wdzięczności za człowieka, który wkłada wiele serca i trudu w troskę o dobre imię szkoły[…]Praca w gronie nauczycielskim oraz zespole wszystkich pracowników kierowanych przez Panią Agnieszkę jest dla nas wielkim zaszczytem”.

Pani Agnieszko,

Dziękujemy za wyrozumiałość, za wsparcie oraz motywowanie do podejmowania działań. Za dokonania, którymi zapisała się Pani na trwałe w historii tej szkoły oraz w pamięci uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców.

Pragniemy podziękować za wspaniałą współpracę, trud włożony w troskę o dobre imię szkoły oraz stwarzanie warunków edukacyjnych na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów zawodowych i życzymy spokoju, spełnienia wszystkich marzeń, realizacji planów, aby nowa ścieżka przynosiła wiele satysfakcji. Niech umiejętności i doświadczenie służą wszystkim, którzy będą mieli to szczęście z Panią pracować. Dziękujemy za wzór sumiennej i pełnej oddania pracy, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci.

Dziękujemy!

kliknij:

Artykuł "Prężny rozwój szkoły w Zaborowie" - zamieszczony na stronie szkoły i fb, dotyczący metamorfozy szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Olczak

• Nowy interaktywny monitor dla uczniów

• Z przyjemnością informujemy, że na naszych uczniów czeka nowy interaktywny monitor na mobilnej podstawie. Sprzęt został zakupiony jako pomoc dydaktyczna ze środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego. Jeszcze raz dziękujemy społeczności lokalnej za wspieranie naszej szkoły.