• Dyrektor szkoły

          Agnieszka Olczak

         

        Wicedyrektor

        Justyna Kłos

         

        Edukacja wczesnoszkolna:

        Bogusława Ciupa

        Małgorzata Cwynar

        Wioletta Dziedzic

        Agnieszka Lasocka

        Anna Połeć

        Renata Rykowska

        Jolanta Zdanowska

         

        Język polski:

        Liliana de Vacqueret

        Iwona Jezdychowicz

        Edyta Sawicka - Miodek

         

        Język angielski:

        Joanna Jaroszkiewicz

        Angelika Łakomska

        Julia Karwowska

         

        Język niemiecki:

        Renata Sajda

         

        Matematyka:

        Joanna Buniowska

        Anna Dębowska

        Magdalena Dolota

        Justyna Kłos

        Beata Walczak

         

        Informatyka:

        Beata Walczak

         

        Przyroda:

        Urszula Cyga

         

        Biologia:

        Urszula Cyga

        Hanna Szymańska

         

        Chemia:

        Beata Walczak

         

        Fizyka:

        Justyna Kłos

        Beata Walczak

         

        Geografia:

        Hanna Szymańska

         

        Historia:

        Michalina Mikołajczak – Król

         

        Wiedza o społeczeństwie:

        Hanna Szymańska

         

        Technika:

        Janusz Pałka

         

        Muzyka:

        Michał Kwiatek

         

        Plastyka:

        Agnieszka Zabłocka – Osial

         

        Wychowanie fizyczne:

        Alina Peryt

        Robert Rokosz

        Krzysztof Romanowski

         

        Edukacja dla bezpieczeństwa:

        Janusz Pałka

         

        Doradztwo zawodowe:

        Hanna Szymańska

         

        Wychowanie do życie w rodzinie:

        Violetta Zysik

         

        Religia:

        Katarzyna Stańczuk

        Ks. Maciej Szymański

         

        Nauczyciel współorganizujący kształcenie:

        Joanna Buniowska

        Urszula Cyga

        Justyna Ignatowicz

        Małgorzata Mikołajewska

        Robert Rokosz

        Elżbieta Wachnik

        Ewelina Zalewska

        Jolanta Zdanowska

        Violetta Zysik

         

        Terapeuta Pedagogiczny

        Ewelina Zalewska

        Bogusława Ciupa

        Agnieszka Lasocka

         

        Pedagog:

        Agnieszka Olczak

        Violetta Zysik

         

        Psycholog:

        Joanna Choszczyk

         

        Logopeda:

        Michalina Mikołajczak – Król

        Monika Wiankowska

         

        Nauczyciel świetlicy:

        Renata Bujak

        Justyna Ignatowicz

        Aneta Jaworska

        Janusz Pałka

        Monika Wiankowska

        Agnieszka Zabłocka - Osial

         

        Nauczyciel bibliotekarz:

        Edyta Sawicka - Miodek

         

         

         

         

         
    • 1a p. Wioletta Dziedzic

      1b p. Jolanta Zdanowska

      2a p. Agnieszka Lasocka

      2b p. Małgorzata Cwynar

      3a p. Anna Połeć

      3b p. Renata Rykowska

      3c p. Bogusława Ciupa

      4a p. Joanna Jaroszkiewicz

      4b p. Anna Dębowska

      5  p. Agnieszka Zabłocka-Osial

      6a p. Edyta Sawicka-Miodek

      6b p. Joanna Buniowska

      6c p. Alina Peryt

      7a p. Angelika Łakomska

      7b p. Beata Walczak

      7c p. Michalina Mikołajczak-Król

      8a p. Magdalena Dolota

      8b p. Iwona Jezdychowicz.