• Nowe technologie

28.01.2021 19:25

W Naszej klasie do efektywniejszej nauki, używamy nowych technologii.

Oprócz tradycyjnych form, takich jak praca z podręcznikiem wykorzystujemy tablice interaktywn

• Idzie lasem Pani Jesień...

28.01.2021 19:21

W ramach podsumowania najistotniejszych informacji dotyczących Jesieni wykonaliśmy JESIENNE LAPBOOKI.

• Kino, kino, kino !!! Samochodowe kino !

28.01.2021 19:15

Dziś pierwszaki w ramach zajęć opiekuńczych, siedząc w swoich “furach”, zajadając popcorn, oglądały film “Epoka lodowcowa 1”.

A było na co popatrzeć !

• No i się zaczęło :)

28.01.2021 19:10

W dniu 01. 09. 2020 r.  dzieci, po raz pierwszy jako uczniowie przekroczyli próg Szkoły im. Powstańców 1863 r. w Zaborowie. Pierwszoklasiści „uzbrojeni” w maseczki i dobry humor,  powitani zostali w progu szkoły przez p.dyrektor Agnieszkę Olczak i vice-dyrektor Justynę Kłos. Następnie przemaszerowały do sali gimnastycznej , gdzie poznały swoją wychowawczynię - p. Jolantę Zdanowską i nauczyciela wspomagającego-

p. Urszulę Cygę, które przygotowały swoim nowym podopiecznym małą niespodziankę na dobry start.

Wszystkim Pierwszakom w tym ważnym dla nich dniu,  życzymy powodzenia i wielu miłych chwil spędzonych w szkole !!!

• Hodowla owsa w kl. 1b

28.01.2021 19:06

Eksperymentujemy

W ramach edukacji przyrodniczej założyliśmy hodowlę owsa.

Obserwować będziemy wzrost roślin na piasku i na ziemi. Podlaliśmy wodą , ustawiliśmy w nasłonecznionym miejscu i ... czekamy. Wyrośnie?