• Gala wręczenia Oskarów Nauczycielskich w naszej szkole!!!

• 25.02.2020 23:46
        • W naszej szkole po raz pierwszy odbędzie się gala wręczenia OSKARÓW NAUCZYCIELSKICH. To Wy Uczniowie, będziecie mogli wybrać nauczycieli w następujących kategoriach:

1)"GŁOS ROKU" - Nauczyciel, który przekazuje swoją wiedzę głosem bardzo donośnym.

2) "CHODZIARZ ROKU" – czyli Nauczyciel, który bardzo szybko zmienia miejsce swojego pobytu, szczególnie na dyżurze. Trudno go zlokalizować, potrafi zaskoczyć, uczniów najbardziej wtedy, gdy odpisują zadanie.

3) "SOKOLE OKO", czyli Nauczyciel posiadający bardzo wyostrzone zmysły. W grę może wchodzić słuch, wzrok, węch oraz tak zwany "szósty zmysł. Widzi wszystko, co się dzieje w klasie.

4) "MISTRZ CIĘTEJ RIPOSTY” - Nauczyciel, który potrafi znaleźć odpowiedź na każdą, nawet najbardziej żenującą zaczepkę, krótko mówiąc niczym nie można go zaskoczyć.

5) „Luzak Roku” – czyli nauczyciel, który potrafi swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powoduje, że świat staje się znośniejszy.

6) „Moralizator Roku” – czyli Nauczyciel, który sporo czasu poświęca na dawanie dobrych rad, wskazywanie , co jest dobre, a co złe, co wolno, a czego nie wypada.

Głosowanie rozpoczyna się w środę 26 lutego i kończy w piątek. Możecie głosować na trzech przerwach: na przerwie śniadaniowej, na przerwie od 11.35-11.45 oraz na przerwie obiadowej. Każdy z Was może oddać tylko jeden głos.

Jak to zrobić?

Na korytarzu przy pokoju nauczycielskim znajdziecie Członków Zespołu nadzorujących poprawność przebiegu głosowania. Musicie najpierw zgłosić się do stanowiska po kartę do głosowania i potwierdzenia odebrania karty. Na karcie wpisujecie w danej kategorii imię i nazwisko nauczyciela, na którego chcecie zagłosować. Następnie oddzielacie karty na poszczególne kategorie i wrzucacie do poprawnej urny.

Brzmi skomplikowanie?

Niekoniecznie. Jesteśmy po to, aby pomóc! Nie wiesz? Zapytaj Członków Samorządu Uczniowskiego. Przemyśl koniecznie swój głos, bo jeśli raz zagłosujesz – nie możesz zrobić już tego drugi raz.

Powodzenia ;-)

Opiekunami akcji jest p. Monika Spychalska i p. Marta Ochmańska oraz Samorząd Uczniowski :)