• Ogłaszamy wyniki głosowania BUDŻETU UCZNIOWSKIEGO !!!

• Wszystkim projektodawcom gratulujemy wspaniałych pomysłów, zaangażowania w promocję i odwagi w działaniach. Natomiast uczniom naszej szkoły gratulujemy aktywnej postawy wyborczej, umiejętności oddania ważnych głosów (na ponad 260 oddanych kart do głosowania były tylko 4 karty nieważne!) i wspaniałych wyborów. Życzymy wiele radości ze zwycięskich projektów!

• Już wkrótce głosowanie

• Kampania promująca projekty Budżetu Uczniowskiego ruszyła !! Drodzy pomysłodawcy zachęcajcie swoje koleżanki i swoich kolegów do głosowania na Wasze projekty! Każdy ma takie same szanse na to aby to Wasz projekt został zrealizowany. Już wkrótce odbędzie się głosowanie. Powodzenia!!

W razie pytań piszcie na adres e-mail: bu-spzaborow@googlegroups.com

Koordynator Budżetu Uczniowskiego

Katarzyna Fiedorowicz

• Przypomnienie Budżet Uczniowski

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Przypominamy, że zostało już tylko niecałe dwa tygodnie na zgłaszanie projektów w Budżecie Uczniowskim. Prosimy, wesprzyjcie swoje dzieci i pomóżcie im przedstawić ciekawe pomysły i złożyć projekty. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie www szkoły w zakładce BUDŻET UCZNIOWSKI.

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie na adres: bu-spzaborow@googlegroups.com.

Pamiętajcie, że Formularze zgłoszeniowe projektów należy złożyć do 21 grudnia w Sekretariacie szkoły.

• Budżet Uczniowski 23/24

• Już po raz trzeci Rada Rodziców w naszej Szkole organizuje projekt Budżet Uczniowski. Projekt wzorowany na innych budżetach obywatelskich. W tym projekcie to dzieci i młodzież zgłaszają swoje pomysły, przygotowują kampanię promocyjną i to one, w trakcie głosowania, wybierają zwycięzców. Dzięki Budżetowi Uczniowskiemu zorganizowanemu w poprzednich latach przez Radę Rodziców oraz zaangażowaniu dzieci w ten projekt, mamy w szkole: maszynę do waty cukrowej, muzyczny dzwonek, 2 piece do pieczenia pysznych i zdrowych posiłków, sofy na korytarzu oraz tablicę z zegarem i wynikami na hali sportowej. Ze wszystkich tych rzeczy mogą korzystać, i korzystają, wszyscy uczniowie naszej szkoły. Już nie możemy się doczekać nowych i ciekawych pomysłów naszej młodzieży  Na tegoroczne projekty czekamy do 21 grudnia! Wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej Szkoły w Zaborowie w zakładce BUDŻET UCZNIOWSKI. Koordynator projektu Rady Rodziców Katarzyna Fiedorowicz