• Akcja dla Azorka w Sochaczewie!

• 30.12.2019 00:37
          • Tuż przed świętami do schroniska Azorek w Sochaczewie, dotarły wszystkie dary dla zwierząt przekazane przez naszych wspaniałych uczniów i ich rodziców. Serdecznie dziękujemy również pracownikom sklepu odzieżowego CARRY w Sochaczewie, za wsparcie naszej akcji dużą ilością karmy:)

Ps: Przypominamy również, że schronisko jest na etapie wygaszania do 30.06.2020 r co oznacza, że wszystkie psy, które zostały przyjęte do Azorka do 31 sierpnia 2019 szukają nowych domów.

APELUJEMY O DOMY DLA PODOPIECZNYCH SCHRONISKA AZOREK !
            "Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa".
            Dziękujemy!!!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu
            Wioletta Dziedzic, Monika Strakowska, Joanna Buniowska

• Pomocnicy Wolontariatu

• Tak, jak Święty Mikołaj ma swoje Elfy, które pomagają mu w pracy, tak Wolontariusze w naszej Szkole mają swoich pomocników. Dzieci z klasy 2c zaprojektowały i własnoręcznie wykonały puszki na XX edycję Akcji Góra Grosza.Brawo!