• Przekaż 1,5%

• Szanowni Państwo!

Kto z Państwa jest jeszcze przed "rozliczeniem" PIT pamiętajcie proszę o naszych Uczniach! W ramach Rady Rodziców pozyskujemy środki m.in. z PIT. To naprawdę ma sens! Staramy się, żeby nasza szkoła zmieniała się na lepsze, a dzieciaki miały fajne warunki do nauki i rozwoju. Kto jeszcze da radę, wpisujemy w PIT dane jak na foto

Dzięki aktywności Rady Rodziców w Szkole działa m.in. muzyczny dzwonek. W tym roku pojawią się siedziska na korytarzach. Zebraliśmy środki na tablicę wyników/zegar na salę gimnastyczną. Ufundowaliśmy stroje sportowe. A na koniec roku, doceniamy Absolwentów i Uczniów Wybitnych (finalistów olimpiad przedmiotowych).

Niby tylko 1,5%, ale ziarnko do ziarnka... Z góry dziękujemy za każdy grosz.

Rada Rodziców przy SP Zaborów.