• Oskary Nauczycielskie
     • Oskary Nauczycielskie

     •  

      Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie głosowali na swoich faworytów. Wyróżniono nauczycieli w następujących kategoriach:

      I kategoria - „Luzak Roku”

      Każdego dnia napotykamy na swej drodze większe lub mniejsze problemy. Są nauczyciele, którzy potrafią swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powodują, że świat staje się znośniejszy.

      Zaszczytny tytuł Luzaka Roku otrzymuje
      Pan Janusz Pałka.

      II kategoria "GŁOS  ROKU"

      Nauczyciel, który przekazują swoją wiedzę głosem bardzo donośnym. Dzięki temu uczniowie mają  znakomity posłuch i dzięki temu informacje łatwiej docierają do ich szarych komórek.  Nawet wtedy, gdy pojemnik na te komórki, czyli uczniowska głowa, znajduje się na drugim końcu klasy. Nauczyciel, którego słychać wszędzie.

      Głosem Roku 2020 ostaje Pan Marcin Pietrzak.

      III kategoria "CHODZIARZ  ROKU"

      Nauczyciela, który bardzo szybko zmienia miejsce swojego pobytu, szczególnie na dyżurze. Trudno go zlokalizować,  potrafi  zaskoczyć, uczniów najbardziej wtedy, gdy odpisują zadanie. Chodzi tempem równym, szybkim i nieosiągalnym dla zwykłego śmiertelnika. Slalom korytarzem między grupką uczniów jest czymś normalnym i nie powodującym u niego zadyszki. Plotki mówią, że w ciągu jednego roku szkolnego potrafi wykończyć kilkanaście par butów. Ale to tylko plotki...

      Chodziarzem Roku została Pani Angelika Łakomska

      IV kategoria „Moralizator Roku”

      Nauczyciele, którzy sporo czasu poświęcają na dawanie dobrych rad, wskazywanie , co jest dobre, a co złe, co wolno, a czego nie wypada.

      Moralizatorem Roku została Pani Katarzyna Stańczuk.

       

      V kategoria – „ Mistrz Ciętej Riposty”

      "Mowa jest srebrem a milczenie złotem". Czy to na zajęciach czy na przerwie nauczyciel który sypnie od czasu do czasu jakąś złota myślą lub powiedzeniem. Jego wypowiedzi są ironiczne, błyskotliwe, nietypowe i oryginalne. Potrafi znaleźć odpowiedź na każdą, nawet najbardziej żenującą zaczepkę, krótko mówiąc niczym nie można go zaskoczyć.

      Miło nam ogłosić, że wirtualną statuetkę otrzymuje Pani Monika Spychalska.

      VI kategoria - "SOKOLE  OKO"

      Nauczyciel posiadający bardzo wyostrzony zmysły. W grę może wchodzić słuch, wzrok, węch oraz tak zwany "szósty zmysł". W bojowych warunkach szkolnych najczęściej przydaje sie wzrok. Widzi wszystko, co się dzieje w klasie. Nie prześliźnie się tu nawet niezauważona mucha, nie mówiąc już o odpisaniu czegoś na sprawdzianie!

      Sokolim Okiem 2020 została Pani Marta Ochmańska.

       

      Gratulujemy!

      Samorząd Uczniowski i Opiekunowie akcji: Marta Ochmańska i Monika Spychalska.

       

       

       

       

    • Majka Jeżowska z zespołem zaprasza na zajęcia:
     • Majka Jeżowska z zespołem zaprasza na zajęcia:

     • Codziennie, od poniedziałku do piątku prowadzimy bezpłatne zajęcia ruchowo – muzyczne dla dzieci w wieku do 6 r.ż. oraz w wieku 7 – 10 lat. Prosimy o przekazanie tej wiadomości Państwa rodzicom. Obecnie ogląda nas około 4 tyś dzieci. A chciałybyśmy, aby z zajęć skorzystało jeszcze więcej dzieci.

      • Codziennie o godz. 10.30 odbywają się warsztaty Baby Dance. Baby Dance to tańce i hulańce dla najmłodszych dzieci do 6 r.ż.
      • Codziennie o godz. 11.30 odbywają się warsztaty Dzieciak sam w domu. Dzieciak sam w domu to warsztaty zabijania nudy ruchem i muzyką dla dzieci w wieku 7 - 10 lat.

      Prowadzi Joanna Bąk – Instruktor tańca, edukator muzyką i ruchem. Serce Akademii. Współprowadzi Beata Kaczor – trener mentalny, mózg Akademii.

      Zajęcia pięknie uzupełniają warsztaty ruchowo – muzyczne dla dzieci przedszkolnych. Jak również stanowią uzupełnienie zajęć muzycznych, lekcji w-f czy zajęć świetlicowych.

      Od kwietnia palujemy zwiększyć ilość i rodzaj zajęćJ

      Podajemy linka do zapisów:

      https://sklep.majkijezowskiej.com/majkatv/

      Z poważaniem

      Majka Jeżowska z zespołem