• Wycieczka do Energylandii:)
     • Wycieczka do Energylandii:)

     • 27 lipca odbyła sie wycieczka do największego Parku Rozrywki Energylandia! Wyjazd był ciekawą formą uatrakcyjnienia naszym uczniom wakacji. Pobyt w Energylandii umożliwił aktywny wypoczynek  i relaks. W kompleksie znajduje się wiele atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Mogliśmy korzystać z nich do woli. Zdecydowanie najlepiej bawiliśmy się w strefie ekstremalnej: Viking Roller-Coasterem, Apocalipto, Hyperion, Zadra. Były okrzyki radości i adrenalina. Wspaniała zabawa, ekstremalna rozrywka, mnóstwo przeżyć – tak można określić nasz wyjazd.

      Wioletta Dziedzic

    • Serdecznie dziękujemy za pomoc zwierzętom z Radys!
     • Serdecznie dziękujemy za pomoc zwierzętom z Radys!

     • Dziś wspólnie z Dyrektorem naszej szkoły - Panią Agnieszką Olczak, dostarczyłyśmy do siedziby Pogotowia dla Zwierząt w Sekłaku ponad 300 kg karmy dla psiaków z Radys! Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom naszej szkoły i ich rodzicom. Nie sposób Was wszystkich wymienić z nazwiska, ale jesteście Wielcy!!! Swoją postawą pokazaliście niezwykłą empatię. Nawet wakacje nie są przeszkodą, żeby czynnie uczestniczyć w akcjach szkolnych. Zawsze znajdujecie czas, żeby pomóc! Jesteśmy z Was bardzo dumni😘

      Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję: Pani Annie Paterewicz z Sochaczewa i jej przyjaciołom, Pani Annie Rybce ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie, Pani Agnieszce Romanowskiej z salonu Muszelka-psi salon Wierzbin, Pani Ewelinie Krzywińskiej z Domu Bankietowego Cztery Pory Roku w Sochaczewie, Pani Marioli Markowskiej i jej koleżankom ze sklepu odzieżowego Carry w Sochaczewie, Pani Agnieszce Suchner z Zaborowa, Pani Basi Kopańskiej, Pani Grażynce Cwajda, Pani Marzenie Sobczak z Zawad, pracownikom sklepu wędkarskiego ORATA oraz SPEED COOL, 25 Środowiskowej Drużynie Harcerskiej Echo im. Tony'ego Halika na czele z Oliwią Kozłowską z Sochaczewa, Panu Piotrowi Pętlak z Sochaczewa, przemiłej Pani z Gawartowej Woli.

      Dzięki Waszym ogromnym sercom, mogliśmy błyskawicznie pomóc Radysiakom.

      Niech to dobro, które czynicie wróci do Was!

      Dziękujemy!

      Dyrektor SP w Zaborowie Agnieszka Olczak

      Wioletta Dziedzic

      Jolanta Zdanowska

      Joanna Jaroszkiewicz