• Zebranie z rodzicami
     • Zebranie z rodzicami

     • Zebranie z Rodzicami w szkole odbędzie się w dniu 02 września br.

      dla klas I - III o godz. 17.15

      dla klas IV - VIII o godz. 18.00

      Klasa:

      1a sala 5

      1b sala 8

      2a sala 6

      2b sala 17

      3a sala 3

      3b sala 3a

      3c sala 7

      4a sala widowiskowa

      4b sala 13

      5 sala 15

      6a sala 4

      6b sala 9

      6c sala 16

      7a sala 2

      7b sala 1

      7c sala 10

      8a sala 12

      8b Biblioteka

    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

     • SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE

      Informujemy, że rozpoczynając 1 września Rok Szkolny 2020/2021 planujemy stacjonarne prowadzenie zajęc lekcyjnych w szkole.

      Ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego podczas pandemii, rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie sie na terenie szkoły przed głównym wejściem do budynku, wg. przedstawionego poniżej harmonogramu:

      HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021:

      KLASY  I - III  GODZ.  9.00

      KLASY  IV – VIII  GODZ.  9.45

      DOWÓZ UCZNIÓW AUTOBUSEM SZKOLNYM :

       o godz. : 7.10 -  z Zaborówka,  7.28 - z Feliksowa,  7.40 - z Wólki

                      8.10 -  z Zaborówka,  8.28 - z Feliksowa,  8.40 - z Wólki

                      9.10 -  z Zaborówka,  9.28 - z Feliksowa,  9.40 - z Wólki

       

      ODWÓZ UCZNIÓW AUTOBUSEM SZKOLNYM:

       o godz. : 9.40 - na Wólkę, 10.00 - na Wąsy

                     10.40 - na Wólkę, 11.00 - na Wąsy

      Wg. zaleceń umieszczonych na stronie Gov.pl wynikających z reżimu sanitarnego wszyscy uczestnicy rozpoczęcia roku szkolnego zobowiązani są do przyjścia w maseczkach.

      W imprezach kulturalnych i rozrywkowych może uczestniczyć więcej niż 150 osób- obowiązuje jednak określony reżim sanitarny. Na otwartym powietrzu jednocześnie liczba widzów, słuchaczy, zwiedzających lu uczestników to maksymalnie 1 osoba na 5m2. Zachować należy co najmniej 1,5 m odległości od innych osób poprzez wyznaczenie miejsc dla publiczności znakami poziomymi. Jeśli nie jest możliwe zachowanie 1,5 m odległości od innych osób, wówczas obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust.

      Wspólne respektowanie przyjętych zasad reżimu sanitarnego pozwoli nam na zachowanie bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających w szkole.

       

       


       

    • Kolonie w Chłapowie 2020
     • Kolonie w Chłapowie 2020

     • 13 sierpnia wyruszyłyśmy z 30 - osobową grupą cudownych dzieciaków, na 5 - dniowy wypoczynek nad morze:) Program był bardzo ciekawy a pogoda dopisywała. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Gdańsk a wieczorem nad naszym pięknym Bałtykiem, podziwialiśmy zachód słońca. Kolejne dni upływały nam w przesympatycznej, rodzinnej atmosferze, na plażowaniu i zabawie. W międzyczasie odwiedziliśmy Jastrzębią Górę i latarnię morską Rozewie. Wieczorami korzystaliśmy z uroków Chłapowa, graliśmy w siatkówkę i gry planszowe:) Mogliśmy również ochłodzić się w basenie, który był w naszym ośrodku. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Toruń i zajadaliśmy sie piernikami:) Nawiązały się nowe przyjaźnie i zintegrowały nowe środowiska szkolne:) Wszyscy wrócili zadowoleni, wypoczęci, zaprzyjaźnieni i pełni nadziei na kolejne fantastyczne wyjazdy z naszym ulubionym biurem turstycznym BP Chopin :)

      Wioletta Dziedzic

      Jolanta Zdanowska

    • Drodzy Ósmoklasiści!
     • Drodzy Ósmoklasiści!

     •  

      Przypominamy o ważnych terminach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

       

      Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty, w sposób określony dla szkoły, do której dany absolwent kandyduje.

       

      W 2020 r. możliwe jest:

      a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

      albo

      b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej  skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

       

      12 sierpnia br. ogłoszone zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do każdej szkoły ponadpodstawowej.

       

      Od 13 sierpnia do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany, należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w  uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej (do 4 sierpnia).

       

      Zaświadczenie i jego kopie należy odebrać z sekretariatu szkoły.

       

      POWODZENIA

       

     • W czasie wakacji grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w półkolonii survivalowej nad Bzurą.

     • Program zawierał szeroko pojętą naukę rozpoznawania otoczenia naturalnego, sztukę przetrwania w naturze, korzystanie z dobrodziejstw jakie daje nam przyroda. Uczestnicy zajęć uczyli się rozstawiania namiotów,  wyznaczania kierunków świata, ustawiania różnych ognisk, alfabetu Morse'a, budowy szałasów + kamuflażu, budowy noszy, szukali skarbów detektorem metalu. Uczestniczyli w wieloboju strzeleckim (strzelanie do celu). Pokonywali  tor przeszkód "Komandos" - zjazd tyrolką,  czołganie się pod siatką, bieg po oponach, budowali  własne przeszkody. W tak zwany wolnym czasie grali w różne gry, uczestniczyli w rywalizacjach zespołowych, a gdy pogoda na to pozwalała, zażywali kąpieli w Bzurze i pływali kajakami.

      To była niezapomniana przygoda z biurem turystycznym BP Chopin.

       Opiekunowie grupy:

       Anna Połeć

       Bogusława Ciupa            

       

     • Niezwykły obóz Tatrzańska Przygoda

     • Tuż po zakończeniu roku szkolnego grupka uczniów z naszej szkoły spragniona górskich wędrówek wybrała się na wakacje do Murzasichle.

      Program był mocno napięty . Każdego  dnia czekało nowe wyzwanie.

      Uczniowie między innymi uczestniczyli w rowerowej wycieczce  na Słowację, w wodnym szaleństwie  w Termach w Chochołowie oraz w Kompleksie Gorący Potok, wybrali się na wędrówkę do Słowackiego Raju, na rafting po Dunaju oraz do Zakopanego. Uwieńczeniem wakacyjnego wyjazdu była sześciogodzinna zabawa w Energylandii, największym Parku Rozrywki w Polsce. W międzyczasie  brali udział w grach i zabawach sportowych, konkursach i dyskotekach.

      Wszyscy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni.

      Opiekun grupy: Bogusława Ciupa