• Przypomnienie o ubezpieczeniu

• Szanowni Państwo przypominamy o ubezpieczeniach NNW dla dzieci. Każdy zawiera je indywidualnie z wybranym przez siebie Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Informacje o firmach, które złożyły swoje oferty szkole znajdziecie Państwo w zakładce Rada Rodziców ubezpieczenia.

• Olimpiada Matematyczna Juniorów

• 24 września 2020 roku o godznie 9.00 odbył się szkolny etap Olimpiady Matematycznej Juniorów. W zawodach brało udział 17 uczniów z klas siódmych i ósmych. Uczestnicy w trakcie 75 miniut mieli do rozwiązania 15 zadań testowych.

Na tym jednak I etap zmagań się nie kończy. Przed uczeniami jeszcze zawody I stopnia polegające na samodzielnym rozwiązaniu 7 zadań.

Wszystkim życzymy sukcesów!

Magda Dolota

szkolny koordynator konkursu Olimpiada Matematyczna Juniorów

• Uwaga!

• Uprzejmie informujemy, że od dnia 28 września br. możliwe będzie odwołanie obiadu do godz. 8:00 w dniu nieobecności dziecka.

Zgłoszenia nieobecności dokonać należy osobiście lub telefonicznie do  księgowości szkoły.

Pozostałe zapisy Regulaminu korzystania ze stołówki szkolnej pozostają bez zmian.

• Projekt „Szkoła w lesie”

• We wrześniu uczniowie klasy 6b wraz z wychowawcą p. Joanna Buniowską rozpoczęli realizację projektu „Szkoła w lesie”.

W piątek 18.09 klasa wzięła udział w zajęciach terenowych w Puszczy Kampinoskiej. Wspólnie przemierzyli niebieski szklak i dotarli do Cmentarza Wojskowego w Wiktorowie.  Tam mieli okazję poznać smutną historię ludności cywilnej i żołnierzy Armii Krajowej, których  losy związane były ze Szkołą w Zaborowie.  W budynku szkoły w latach 1942-44 mieścił się, założony przez Niemców, Schutzpolizei (areszt śledczy) . Placówka ta powstała w celu zwalczania organizacji podziemnych  w rejonie warszawskim.  Na cmentarzu w Wiktorowie, w mogile zbiorowej, spoczywają 124 ofiary terroru hitlerowskiego, przetrzymywane przed śmiercią w budynku szkoły.

Spacer śladami historii mieszkańców  naszej okolicy połączony został z zajęciami matematycznymi i przyrodniczymi. Uczniowie mieli okazję policzyć ile drzew rośnie w lesie, sprawdzić z jaką prędkością się poruszają , rozpoznawali również pospolite gatunki roślin wykorzystując przy tym swoją wiedzę i możliwości aplikacji „Czyj to liść?” i „Atlas rośln”.

Po powrocie do szkoły każdy zespół przygotował logo projektu. Uczniowie wykorzystali do tego kreator do tworzenia chmur wyrazowych wordart.com

• Akcja sprzątania świata

• W piątek 18 września uczniowie z koła biologicznego wzięli udział w lokalnej akcji Sprzątania świata Śmieci było bardzo dużo, nazbieraliśmy ich kilka worków...

Urszula Cyga

• Zimowisko 2021 Zakopane/Słowacja

• Już dziś zapraszamy do zapisów na wspaniałe zimowisko w dwóch terminach! Zjazdy na słowackich  albo polskich stokach. Jeśli ktoś nie miał okazji nauczyć się jazdy na nartach albo snowboardzie będzie miał niepowtarzalną szansę:)

Termin 21.01 - 26.01.2021 Narty na Słowacji Opiekun grupy: Wioletta Dziedzic

Termin 16.01-21.01.2021 Narty w Polsce Opiekun grupy: Bogusława Ciupa

Szczegóły na plakatach!

Ilość miejsc ograniczona!

• Od  poniedziałku    -   14 września 2020 r.  ZAPISY na basen

• Wyjazdy na Pływalnię Miejską w Ożarowie Mazowieckim dla klas 2 – 3 szkoły podstawowej.

płatność z góry za cały rok – 343,10

Terminy wyjazdów: