• Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

     •  

      Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

      Wszystkim Państwu składamy  życzenia radości i satysfakcji z pracy zawodowej oraz wytrwałości w wypełnianiu trudnych i ważnych obowiązków. Dziękujemy za cierpliwość, dobre serce i cenny czas, który poświęcacie naszym dzieciom.

             Życzymy aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów oraz była dla Państwa źródłem osobistej satysfakcji.

       

      Rodzice

       

                                                                             Zaborów 14.10.2020

     • Wielkie emocje

     •  

      9  października 2020r. Szkoła Podstawowa w Zaborowie  wzięła  udział  w akcji „Kibicuj z klasą.” Celem tego programu jest popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży, wspieranie kulturalnym dopingiem swojej ulubionej drużyny oraz kształtowanie postaw tolerancji wobec innych zespołów i kibiców. Dzięki  zgłoszeniu  uczniowie otrzymali bezpłatne bilety na  mecz o Superpuchar Polski, w którym zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Cracovia Kraków. Na  mecz do stolicy pojechała 37 osobowa grupa uczniów  pod opieką p. Roberta Rokosz, p. Beaty Walczak, p. Katarzyny Stańczuk. Mecz rozpoczął się o godz. 20:15 na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Łazienkowskiej. Nasza młodzież miała możliwość odśpiewania z kibicami  hymnu Legii - piosenki  Czesława Niemena „Sen o Warszawie”. Pomimo późnej pory dało się odczuć doskonałą atmosferą panującą na stadionie, wzbogaconą żywiołowym dopingiem zgromadzonej publiczności. Chociaż ostatecznie mistrzowie Polski przegrali po rzutach karnych  5 : 4  to nasza grupa bawiła się doskonale. Humory dopisywały, a w autobusie  długo jeszcze wszyscy dzielili się wrażeniami  z emocjonujących wydarzeń tego dnia. Słychać było też głosy: „Kiedy następny wyjazd na mecz?”

       

       

    • Sesja fotograficzna
     • Sesja fotograficzna

     • Szanowni Państwo,

      z przyjemnością informujemy, że na początku przyszłego tygodnia (w zależności od pogody) odbędzie się w szkole plenerowa sesja fotograficzna.

      Uprzejmie prosimy aby dzieci z klas 1-3, które potrzebują wykonać zdjęcie do legitymacji lub innych dokumentów, zgłosiły taką potrzebę nauczycielowi.

      Dzieci z klas starszych mogą zgłosić się do wykonania takiego zdjęcia podczas sesji.

      Oprócz zdjęć do dokumentów dzieci będą miały robione: zdjęcia grupowe, zdjęcia portretowe oraz zdjęcia koleżeńskie (w ramach jednej klasy) - na te zdjęcia nie potrzebujemy zapisów. Będą je miały robione wszystkie

      dzieci, potem każde z nich dostanie je w formie miniaturek, na podstawie

      których będzie można zrobić zamówienie.

      Serdecznie pozdrawiamy,

      zespół AgMa FOTO

     • Organizacja Dnia Edukacji Narodowej

     • 14 października obchodzony będzie w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne, jedynie opiekuńczo-wychowawcze. Uczniowie przychodzą do szkoły w stroju galowym i przebywają  w swoich klasach wg. tygodniowego planu lekcyjnego. 

      Z tej okazji odbędzie się również część artystyczna - kabaret "Zdalne nauczanie" w wykonaniu uczniów kl. 4a. 

      Harmonogram uroczystosci:

      9.00 - kl. 1-2

      10.20 - kl. 3-5

      11.30 - kl. 6-8

      Na występ przychodzimy obowiązkowo w maseczkach!

     • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

     • 29 września w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji na korytarzach wybrzmiały fragmenty znanych i lubianych lektur dla dzieci i młodzieży. Wokół stanowisk czytelniczych gromadzili się uczniowie, by z zachwytem wsłuchiwać się we wspaniałe interpretacje tekstów. Obok „ Magicznego drzewa”, „Dziadka na jabłoni” czy „Kuby i Buby” nauczyciele zapoznali uczniów z „Pinokiem”  oraz z  „Czarnoksiężnikiem z krainy Oz” czytanymi po angielsku.

      Literatura bawi i uczy. W przyszłym roku podejmiemy tę edukacyjną zabawę ponownie :)

     • Informacja - obiady

     • Uprzejmie informujemy, że wpłaty za obiady za miesiąc październik przyjmowane będą  w gabinecie Wicedyrektora Szkoły w terminie 05 – 09.10.2020 r. w godz. 7:30 – 15:20.

      Przypominamy o konieczności terminowego dokonywania wpłat.