• Drodzy Ósmoklasiści!
     • Drodzy Ósmoklasiści!

     •  

      Przypominamy o ważnych terminach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

       

      Do 4 sierpnia br. do godz. 15:00 należy uzupełnić wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty, w sposób określony dla szkoły, do której dany absolwent kandyduje.

       

      W 2020 r. możliwe jest:

      a) przedłożenie w szkole oryginału albo poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

      albo

      b) przesłanie do szkoły za pomocą środków komunikacji elektronicznej  skanu/zdjęcia zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

       

      12 sierpnia br. ogłoszone zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do każdej szkoły ponadpodstawowej.

       

      Od 13 sierpnia do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany, należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w  uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej (do 4 sierpnia).

       

      Zaświadczenie i jego kopie należy odebrać z sekretariatu szkoły.

       

      POWODZENIA

       

     • Zakończenie wakacji nad morzem!!!

     • Super informacja dla tych, którzy chcą jeszcze poleżakować nad morzem😃🌴🏖️🐚

      Wykorzystując bon z niewielką dopłatą jedziemy na 5 dni nad Bałtyk🌴🏖️

      Ilość miejsc ograniczona...czas start!!!😉😁 

      Zapisy: Wioletta Dziedzic 571 379 912

    • Wycieczka do Energylandii:)
     • Wycieczka do Energylandii:)

     • 27 lipca odbyła sie wycieczka do największego Parku Rozrywki Energylandia! Wyjazd był ciekawą formą uatrakcyjnienia naszym uczniom wakacji. Pobyt w Energylandii umożliwił aktywny wypoczynek  i relaks. W kompleksie znajduje się wiele atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Mogliśmy korzystać z nich do woli. Zdecydowanie najlepiej bawiliśmy się w strefie ekstremalnej: Viking Roller-Coasterem, Apocalipto, Hyperion, Zadra. Były okrzyki radości i adrenalina. Wspaniała zabawa, ekstremalna rozrywka, mnóstwo przeżyć – tak można określić nasz wyjazd.

      Wioletta Dziedzic

    • Serdecznie dziękujemy za pomoc zwierzętom z Radys!
     • Serdecznie dziękujemy za pomoc zwierzętom z Radys!

     • Dziś wspólnie z Dyrektorem naszej szkoły - Panią Agnieszką Olczak, dostarczyłyśmy do siedziby Pogotowia dla Zwierząt w Sekłaku ponad 300 kg karmy dla psiaków z Radys! Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom naszej szkoły i ich rodzicom. Nie sposób Was wszystkich wymienić z nazwiska, ale jesteście Wielcy!!! Swoją postawą pokazaliście niezwykłą empatię. Nawet wakacje nie są przeszkodą, żeby czynnie uczestniczyć w akcjach szkolnych. Zawsze znajdujecie czas, żeby pomóc! Jesteśmy z Was bardzo dumni😘

      Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję: Pani Annie Paterewicz z Sochaczewa i jej przyjaciołom, Pani Annie Rybce ze Szkoły Podstawowej w Kampinosie, Pani Agnieszce Romanowskiej z salonu Muszelka-psi salon Wierzbin, Pani Ewelinie Krzywińskiej z Domu Bankietowego Cztery Pory Roku w Sochaczewie, Pani Marioli Markowskiej i jej koleżankom ze sklepu odzieżowego Carry w Sochaczewie, Pani Agnieszce Suchner z Zaborowa, Pani Basi Kopańskiej, Pani Grażynce Cwajda, Pani Marzenie Sobczak z Zawad, pracownikom sklepu wędkarskiego ORATA oraz SPEED COOL, 25 Środowiskowej Drużynie Harcerskiej Echo im. Tony'ego Halika na czele z Oliwią Kozłowską z Sochaczewa, Panu Piotrowi Pętlak z Sochaczewa, przemiłej Pani z Gawartowej Woli.

      Dzięki Waszym ogromnym sercom, mogliśmy błyskawicznie pomóc Radysiakom.

      Niech to dobro, które czynicie wróci do Was!

      Dziękujemy!

      Dyrektor SP w Zaborowie Agnieszka Olczak

      Wioletta Dziedzic

      Jolanta Zdanowska

      Joanna Jaroszkiewicz

     • Szkoła Podstawowa w Zaborowie rusza na pomoc zwierzętom z RADYS!

     • Szkoła Podstawowa w Zaborowie rusza na pomoc zwierzętom z RADYS !!! Bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie. Potrzebujemy KARMĘ, MISKI, WIADERKA. Akcja będzie trwała krótko tylko do 07.07.2020r. Wiemy, że są już wakacje, ale wierzymy, że możemy na Was liczyć! Uczniów, którzy chcą pomóc, prosimy o przynoszenie rzeczy z imieniem i nazwiskiem( uczeń dostanie we wrześniu punkty i podziękowanie) do szkoły.

      Kochani prosimy również o pomoc Was wszystkich, lokalnych przyjaciół i miłośników zwierząt. Niezależnie od tego gdzie mieszkacie. Jeśli chcecie pomóc, kupić worek karmy, miseczkę, bardzo prosimy o kontakt tel. 571 379 912 - Wioletta Dziedzic, 512 122 725 - Joanna Jaroszkiewicz, 604 263 185- Jolanta Zdanowska. Przyjedziemy w każde miejsce. Bardzo dziękujemy.

      https://youtu.be/_r46WWqrZRM

    • Uroczyste rozdanie świadectw dla ósmoklasistów
     • Uroczyste rozdanie świadectw dla ósmoklasistów

     • Na uroczyste rozdanie świadectw dla ósmoklasistów, które odbedzie się 26 czerwca br. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej, mogą przyjść uczniowie sami lub z jednym z Rodziców lub Opiekunów. Zapraszamy!

    • Zasady bezpieczeństwa podczas odbioru świadectw
     • Zasady bezpieczeństwa podczas odbioru świadectw

     • Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas odbioru świadectw: do szkoły wchodzimy w maseczkach ochronnych, dezynfekujemy ręce.Do sekretariatu wchodzimy pojedynczo.

    • ORGANIZACJA I ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020
     • ORGANIZACJA I ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

     • Odbiór świadectw uczniów klas I - VII odbywać się będzie w sekretariacie szkoły od piątku 26 czerwca br. do 3 lipca br., od godziny 8.00 do 15.00.

      Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy ósmej odbędzie w szkole, w sali gimnastycznej, w dniu 26 czerwca br. o godzinie 9.00.

      Ze względu na zachowanie środków ostrożności w związku z pandemią, nie będzie organizowana uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 dla klas I - VII.

      W dniach 22-25 czerwca 2020 r. biblioteka szkolna będzie otwarta w godz. 9-14 (wtorek 10-14). Prosimy o zwrot podręczników, książek i innych materiałów bibliotecznych w podanym wyżej terminie.

      Aby usprawnić proces przekazywania książek, przy wejściu głównym ustawiona będzie ławeczka, przy której nauczyciel bibliotekarz będzie odbierał zwracane materiały.

      Przypominamy o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa.

    • Zwrot podręczników i wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej.
     • Zwrot podręczników i wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej.

     • Informujemy, że w dniach 22-25 czerwca 2020 r. biblioteka szkolna będzie otwarta w godz. 9-14 (wtorek - 10-14). Prosimy o zwrot podręczników, książek i innych materiałów bibliotecznych w podanym wyżej terminie.
      Aby usprawnić proces przekazywania książek, przy wejściu głównym ustawiona będzie ławeczka, przy której nauczyciel bibliotekarz będzie odbierał zwracane materiały.
      Przypominamy o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa.

       

    • Uwaga!
     • Uwaga!

     • Egzamin ósmoklasisty odbywający się w dniach 16,17,18 czerwca br. rozpoczyna się o godzinie 9.00.

      Prosimy uczniów, którzy nie korzystają ze szkolnego dowozu o przybycie do szkoły od godziny 8.30 do godz. 8.45.

      Godziny dowozów i odwozów  do szkoły w związku z organizacją egzaminu ósmoklasisty:

      - Dowozy wg stałego harmonogramu - bez zmian.

      - Odwozy:

      wtorek      16.06.2020 r.  - Wąsy – 1230,    Wólka – 1300,

      środa        17.06.2020 r.  - Wąsy – 1200,    Wólka – 1230,

      czwartek  18.06.2020 r.  - Wąsy – 1145,    Wólka – 1215.

    • Informacja
     • Informacja

     • Dni 12,16,17,18 czerwca br. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.W tych dniach nie będą organizowane konsultacje dla uczniów oraz zajęcia opiekuńczo - wychowawcze dla uczniów klas I - III.

    • Konsultacje ze specjalistami dla uczniów klas IV – VIII
     • Konsultacje ze specjalistami dla uczniów klas IV – VIII

     • ​                                   Imię i nazwisko specjalisty

      Dzień tygodnia / godzina

      sala

      P. Joanna Choszczyk                    s. 15

      psycholog

      Czwartek g. 8.00 - 8.45         

                                           

      P. Michalina Mikołajczak - Król      s. 15

      logopeda

      Czwartek g. 10.30 - 11.15 

                                                

      P. Violetta Zysik

      pedagog

      Wtorek    g. 9.00 - 10.00                s. 15

       

       

      Uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach ochronnych, przynoszą ze sobą

      podpisane Oświadczenie Rodzica/Opiekuna (Załącznik 2b).


      Zalacznik_nr_2b_Oswiadczenie_rodzica(1).pdf