• Ze starego nowe- zdalne nauczanie

• 03.06.2020 10:36
        • "Ze starego - nowe" - podczas zdalnego nauczania, dowiedzieliśmy się wiele na temat konieczności segregowania śmieci i dbania o nasza planetę Ziemię. Z okazji Światowego Dnia Ziemi, wcieliliśmy się w rolę konstruktorów i przeglądając niektóre odpady, wykorzystaliśmy je do powtórnego przetworzenia, konstruując jakiś przedmiot lub zabawkę. Efekty naszej pracy prezentują załączone zdjęcia.
        •  "LAPBOOK MATEMATYCZNY - TABLICZKA MNOŻENIA”

• 15.06.2020 11:20
        •  "LAPBOOK MATEMATYCZNY - TABLICZKA MNOŻENIA”. Lapbook ten jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której zawarte są najważniejsze rzeczy i zagadnienia związane z tabliczką mnożenia. Informacje zamieszczane są w różnych formach np. w kieszonkach, kopertach, jako fiszki, w przeróżnych kształtach, w formie harmonijki itp. Do zrobienia niezbędnika możemy wykorzystać wszystko co znajdziemy pod ręką np. teczki biurowe, kolorowe mazaki i kartki, wycinki z gazet, wstążki. Dzięki stworzeniu lapbooka możemy porządkować swoją wiedzę. Jest to również wspaniały sposób aktywizującego uczenia się.

• 2a w przedszkolu w Zaborowie

• 11.02.2020 08:07
        • 17 stycznia 2020r. uczniowie klasy 2a odwiedzili Publiczne Przedszkole Przyjaciół Puszczy Kampinoskiej w Zaborowie, gdzie gościnnie uczestniczyli w pokazach cyrkowych artystów cyrku „Pomponi”. Dwoje artystów sprawiło, że wszyscy oglądający przedstawienie bawili się doskonale. Gdy miny oglądających zbytnio poważniały, na scenę wkraczał przesympatyczny i niezwykle zabawny klaun. Żonglerka w kilku wersjach,  zabawny klown, tresura sympatycznego pudelka a w dalszej części nawet głaskanie groźnego węża sprawiły, że2to była wspaniała zabawa!