• Konkurs Jesienne stworki-potworki

• 31.10.2022 12:06
        • Serdecznie zapraszamy dzieci z klas I- III do udziału w świetlicowym konkursie plastyczno - technicznym pt. Jesienne stworki-potworki. Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu figurki-stworka z darów jesieni( kasztany, żołędzie, orzechy, jarzębina, liście, dynie, itp.).Dopuszcza się użycie materiałów pomocniczych (wykałaczki, patyczki, nici, itp.).Do każdej pracy należy dołączyć wizytówkę zawierającą: imię i nazwisko autora pracy oraz klasę. Prace należy dostarczyć do 17.10.2022 r. do głównej świetlicy na stołówce. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19.10.2022 roku. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły oraz w zakładce Świetlica. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy, które będą rozdane na zakończenie I semestru. Wszystkie prace będzie można oglądać podczas wystawy przy głównym wyjściu szkoły.