• Dyskoteka kl. 4-8

• 03.02.2020 10:08
        • 30 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa dla klas 4-8 zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się przy najnowszych hitach, nie zabrakło układów tanecznych i pozytywnego humoru. W salach klasy zorganizowały sobie poczęstunek, dzięki któremu mogli nabrać sił do tańca. Nie zabrakło uczniów w maskach. Uczestnicy dyskoteki byli poczęstowani cukierkami. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli w organizacji opieki nad uczniami: p. Agnieszce Krogulec, p. Edycie Sawickiej-Miodek, p. Monice Spychalskiej, p. Lilianie de Vacqueret, p. Katarzynie Stańczuk, p. Angelice Łakomskiej oraz p. Agnieszcze Zabłockiej-Osial, p. Joannie Buniowskiej. Dziękujemy również uczniom z klasy 6c, 7a i 7b zaangażowanym w dekoracje sali oraz p. Wioletcie Dziedzic za oprawę muzyczną.