• Wielki sukces piłkarski ucznia kl. 3a Krzysztofa Boguckiego, zawodnika klubu MKS Polonia Warszawa !
    • Wielki sukces piłkarski ucznia kl. 3a Krzysztofa Boguckiego, zawodnika klubu MKS Polonia Warszawa !

    • 12.02.2020 09:29
    • Krzysztof Bogucki ur. 20 stycznia 2010roku.

     Przygodę z piłką nożną rozpoczął wiosną 2017roku w Klubie KS Zaborowianka Zaborów, gdzie pod okiem trenera Rafała Papiernika zdobył pierwsze szlify.

     Jesienią 2018r rozpoczął dodatkowo indywidualne zajęcia z motoryki pod okiem trenera znicza Pruszków Stanisława Szustera, które nadal kontynuuje. Uzupełniająco uczęszczał na zajęcia z techniki piłkarskiej  w szkółce Legia Soccer School. Właśnie w trakcie tych zajęć został zauważony przez trenera Polonii Warszawa Pawła Sałańskiego nazywanego ,,Sałatą” i zaproszony na 2 miesięczne testy które zakończył sukcesem. W trakcie testów brał udział w wielu turniejach piłkarskich min;

     - Miedzynarodowy Turniej Jedenastka Cup Dębe Wielkie.

     - Turniej Piłki Plażowej  w Kozienicach.

     - Miedzynarodowy Turniej Pilki Nożnej Api Cup Zakopane oraz Serock Cup

     - Miedzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Suwałkach oraz w Wiśle.

     - II Turniej Niepodległościowy o Puchar PGE.

     Od września 2019r Krzysztof jest oficjalnym zawodnikiem klubu MKS Polonia Warszawa na pozycji lewego pomocnika.

     Sezon jesienny 2019r Polonia  zakończyła awansem  do II ligi okręgowej.

     Jako ciekawostkę warto wspomnieć że atutem Krzysztofa jest jego silna lewa noga, która w świecie piłki nożnej uważana jest za rzadkość!

     Jesteśmy pewni, że rośnie nam ogromny talent, który pójdzie w ślady piłkarza z naszej gminy, światowego mistrza futbolu - Roberta Lewandowskiego.
     Jesteśmy bardzo dumni z Krzysia i jego wybitnych osiągnięć sportowych! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

    • więcej
    • Sukcesy taneczne naszej uczennicy Natalii Przyborskiej z kl. 6b
    • Sukcesy taneczne naszej uczennicy Natalii Przyborskiej z kl. 6b

    • 21.12.2019 09:04
    • Miło nam poinformować, że Natalia Przyborska, - stypendystka Gminy Leszno, uczennica kl. 6b, odnosi wielkie sukcesy taneczne. Jest wicemistrzynią Okręgu mazowieckiego, trzykrotną Półfinalistką Mistrzostw Polski. W 2019 roku zatańczyła na największym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Blackpool w Wielkiej Brytanii rywalizując z 75 parami    z całego świata, jednocześnie plasując się na bardzo wysokim miejscu - TOP 20. Natalia wraz z partnerem tanecznym, zdobyła również Złoty Puchar na Międzynarodowym Turnieju Cracow Open 12 -13 C standard, otrzymujac najwyższe noty sędziów z Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski.           
            Przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 5 lat. Ta, bardzo szybko przerodziła się w ogromną pasję dziewczynki. W ciągu siedmiu lat, wzięła udział w kilkudziesięciu turniejach, zdobywając najczęściej  główne miejsce na podium. Natalia w tańcach standardowych ma najwyższą B klasę, zdobytą w kategorii 12-13 lat ( w tym wieku, nie może zdobyć już wyższej) a także C klasę w tańcach latynoamerykańskich. Uczennica z ogromnym zaangażowaniem pracuje na swoje osiągnięcia. Pasja wymaga wiele poświęcenia, zarówno ze strony dziewczynki jak i jej rodziców, dlatego życzymy wiele siły, cierpliwości i dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni           z tego, ze Natalia godnie reprezentuje szkołę na tanecznej arenie polskiej
     jak i międzynarodowej.
    • więcej
    • Szachowy sukces naszego ucznia
    • Szachowy sukces naszego ucznia

    • 21.12.2019 08:14
    • Miło nam poinformować, że dnia 1 grudnia 2019 r. na Turnieju Szachowym w Wołominie uczeń klasy 2b, Antoni Fiedorowicz, jako pierwszy w naszej szkole zdobył kategorię szachową przyznawaną przez Polski Związek Szachowy.

     Wspomnieć należy, że Antek ma za sobą kilka turniejów szachowych. Udział w każdym z nich to kilkugodzinny wysiłek (od 5 do 9 godzin ), podczas którego chłopiec rozgrywa od 6 do 9 rund często z dużo starszymi zawodnikami.

     Antek gra z ogromną pasją - za jego sprawą do szachownicy siada cała rodzina, a koleżanki i koledzy z klasy w każdej wolnej chwili toczą szachowe pojedynki.

     Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

    • więcej