• Laureaci szkolnego konkursu matematycznego Matematyka w kadrze
          • Laureaci szkolnego konkursu matematycznego Matematyka w kadrze

          • 25.05.2020 22:20

          • w kategorii klas 4-5
            I miejsce Mikołaj Wołowski
            II miejsce Aleksander Bocheński
            III miejsce Michalina Pytlakowska
            w kategorii klas 6-8
            I miejsce Maria Ligęza
            II miejsce Szymon Regulski
            II miejsce Zuzanna Majcher
            III miejsce Stanisław Kląskała


            Gratulujemy!
          • więcej
        • Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych Olimpus

        • Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych Olimpus - poziom 3.

          Dyplomy uznania otrzymują uczniowie klasy 8:
          Zofia Budzinska
          Ignacy Pływacz
          Oliwia Głowacka
          Danuta Nietubyć
          Tomasz Sroczyński

          Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratuluję uzyskanych wyników.

          Justyna Kłos

        • Zwycięzcy konkursu "Słowo-obraz".

        • Miło nam poinformować, że mamy zwycięzców konkursu "Słowo-obraz".

          W wyniku pandemii jury nie mogło wcześniej podjąć zgodnych z regulaminem konkursu obrad i za opóźnienia serdecznie przepraszamy.

          Miło nam widzieć mnóstwo prac, których z roku na rok przybywa. Jesteście kreatywni, zdolni i zaangażowani.

          Oto tegoroczni laureaci:
          I miejsce - Natalia Przyborska kl. 6b
          I miejsce - Martyna Pawlukowiec kl. 6c

          II miejsce - Patrycja Bogucka kl. 6a

          III miejsce - Dominika Król kl. 7b

          wyróżnienia:
          Oliwia Ociesała kl. 6c
          Szymon Wdowiarek kl. 6b

          Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie.

          Marta Ochmańska, Joanna Jaroszkiewicz, Andżelika Łakomska

          • Laureaci szkolnego konkursu matematycznegoCiekawe konstrukcje geometryczne


          • w kategorii klas 4-5

            I miejsce Maciej Sałek  

            II miejsce Aleksander Bocheński

            w kategorii klas 6-8

            I miejsce Joanna Sałek

            II miejsce Kacper Sokołowski

            III miejsce Michał Grzymała

            III miejsce Oliwia Ociesała

             

            Gratulujemy!

          • Wyniki konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

          • Uczennice naszej szkoły - Magdalena Kaczorowska z kl. 3 b i Zuzanna Majcher z kl. 6 b zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
            Finał odbędzie się w maju 2020 r. w ogólnopolskim ośrodku akademickim. Szczegóły zostaną podane po uzyskaniu informacji od organizatora.
            Gratulacje!
            Liliana de Vacqueret  

          • Wyniki konkursu matematycznego "Alfik matematyczny"

          • Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 7a - Michał Kaźmierczak zajął 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Alfik matematyczny" i w ramach nagrody otrzyma tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach.

            Dyplom za uzyskanie bardzo dobrych wyników otrzymał również Antoni Fiedorowicz z klasy 2b, a za uzyskanie dobrych wyników: Nela Jędrych (klasa 2b), Oliwia Narożnik (klasa 5b), Kornel Syta (klasa 6c), Julia Straczuk (klasa 6b) i Zuzanna Majcher (klasa 6b).

            Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

          • Wyniki konkursu Kolęd i Pastorałek

          • Klasy 1                                                           

            I miejsce : Franciszek Mączyński kl. 1a

            II miejsce : Maja Pasierbik kl. 1a

            III miejsce: Szymon Buniowski kl. 1b

                              Magdalena Kraśniewska kl. 1b

                              Hania Bagrincew kl. 1a

                              Milena Religa kl. 1a

            Klasy 2

            I miejsce : Maria Szuszczewicz kl. 2b

            II miejsce : Natalia Kicmal kl. 2c

                              Natalia Siemiradzka kl. 2c

            III miejsce: Małgosia Banasik kl. 2b

                              Aleksandra Kubacka kl. 2b

            Klasy 3

            I miejsce :  Franciszek Wereski kl. 3a

                             Karolina Stanuch kl. 3a

                             Julia Kamińska kl. 3a

            II miejsce:  Filip Stanicki kl. 3a

                             Magdalena Kaczorowska kl. 3b

            III miejsce: Antonina Kordulewska kl. 3a

                             Mikołaj Pampuch kl. 3a

                             Krzysztof Bogucki kl. 3a

             

          • Wyniki Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus

          • Szanowni Państwo,

            Miło mi poinformować o laureatach Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Lingua Plus


            Laureaci I stopnia z wyróżnieniem:
            Zuzanna Majcher 6b
            Michał Jaskuła 6b

            Laureaci I stopnia
            Oliwia Narożnik 5b
            Antonina Grzymała 6b


            Laureaci II stopnia
            Antonina Kordulewska 3a
            Zuzanna Jankowska 6c

            Laureaci III stopnia
            Magdalena Kaczorowska 3b

            Laureaci IV stopnia
            Nikola Jaskulska 4
            Krzysztof Połowniak 6c
            Michał Grzymała 6b
            Kornel Syta 6c
            Maciej Kajak 8
            Ignacy Pływacz 8

            Laureaci V stopnia
            Filip Ligięza 4
            Mikołaj Wołowski 5a
            Maja Wicik 5c
            Wiktoria Stankiewicz 7a
            Maria Ligięza 7a
            Zofia Budzinska 8

            Z poważaniem,
            Marta Ochmańska

          • Wyniki Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus z matematyki

          • Dnia 8 listopada 2019 roku  w naszej szkole odbyła się Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Matematyka Plus. Jest to konkurs ogólnopolski, który doczekał się 32 edycji. W jesiennej sesji konkursowej wzięło udział 54 uczniów klas III-VIII. Uczestnikom i laureatom konkursu gratulujemy    i życzymy dalszych sukcesów.

            A oto wyróżnione osoby:

            Laureaci I stopnia z wyróżnieniem

            Maja Pszenna klasa 3a

            Michał Kaźmierczak klasa 7a

             

            Laureaci I stopnia

            Antonina Kordulewska klasa 3a

            Magdalena Kaczorowska klasa 3b

            Piotr Przysowa klasa 5a

            Aleksander Bocheński klasa 5a

            Oliwia Narożnik klasa 5b

            Filip Robaczyński klasa 6a

            Zuzanna Majcher klasa 6b

            Kornel Syta klasa 6c

             

            Laureaci II stopnia

            Karolina Stanuch klasa 3a

            Olga Grzeszczuk klasa 3a

            Olena Rybak klasa 6a

             

            Laureaci III stopnia

            Franciszek Wereski klasa 3a

            Mikołaj Pampuch klasa 3a

            Julia Straczuk klasa 6b

            Miłosz Bieniek klasa 7a

            Mateusz Stępniewski klasa 8

             

            Laureaci IV stopnia

            Marianna Pampuch klasa 6a

            Adam Przychodzki klasa 8

             

            Laureaci V stopnia

            Antoni Popek klasa 5a

            Laura Jasińska klasa 5b

            Krzysztof Dutkowski klasa 6c

             

             

             

          • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego

          • Z radością informujemy, że Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Olimpus. Michał Kaźmierczak z kl. 7a zdobył tytuł laureata, pozostali zaś Uczestnicy - Ignacy Pływacz z kl. 8, Hubert Sobiecki z kl. 8, Miłosz Bieniek z kl. 7a, Michał Marszałkowski z kl. 7a, Dawid Pietraszewski z kl. 7a, Piotr Przysowa z kl. 5a oraz Aleksander Bocheński z kl. 5a uzyskali dyplomy uznania.

            Serdecznie gratulujemy!

          • Dyplomy uznania w Multiteście z matematyki

          •  

            Dyplomy uznania w Ogólnopolskim Konkursie Multitest z matematyki otrzymują:
            Filip Ligięza i Jakub Stankiewicz - uczniowie klasy 4,
            Mikołaj Wołowski, Aleksander Bocheński, Natasza Regulska - uczniowie klasy 5,
            Maria Ligięza - uczennica klasy 7, Zofia Budzinska i Ignacy Pływacz - uczniowie klasy 8.
            Życzymy dalszych sukcesów.

             

          • Wyniki konkursu MULTITEST z języka angielskiego

          •  

            Gratulujemy wszystkim dzieciom, które brały udział w konkursie

            Multitest z j. angielskiego osiągnięcia wyników oraz dziękujemy im za udział:

            Filipowi Ligęzie z klasy 4,

            Mikołajowi Wołoskiemu i Nataszy Regulskiej z klasy 5,

            Krzysztofowi Połowniakowi z klasy 6,

            Marii Ligięzie z klasy 7,

            Zofii Budzińskiej i Ignacemu Pływaczowi z klasy 8.

             

             

          • Wyniki konkursu recytatorsko-muzycznego

          • 17 grudnia 2019 roku odbył się konkurs recytatorsko-muzyczny, który wprowadził nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.
            Uczniowie klas 1-3 recytowali, śpiewali i grali świąteczne utwory.
            Wyłoniono 3 kategorie.


            RECYTACJA
            I miejsce - Nela Jędrych kl.2b
            II miejsce - Pyrka Cezary kl.1b
            III miejsce - Kacper Grzelak kl.1b


            ŚPIEW
            I miejsce - Antonina Kordulewska kl.3a
            II miejsce - Lena Jaworek kl.2a
            Franek Mączyński kl.1a
            III miejsce- Kinga Pietraszewska kl.1a
            Hanna Bagrincew kl.1a


            GRA NA INSTRUMENCIE
            I miejsce –Maria Szuszczewicz kl.2b
            II miejsce-Aleksandra Kubacka kl.2b


            Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
            i gratulujemy.

          • Harmonogram dnia 20.12.2019r.

          •  

            W tym dniu przychodzimy do szkoły w stroju galowym, zachęcamy, aby dzieci dobrały do stroju również atrybut świąteczny

            8.00 – 8.45 lekcja wg planu.

            9.00 Jasełka dla klas 1-3 , uczniowie klas starszych rozpoczynają wigilie klasowe

            10.30 Jasełka dla klas 4, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b 

            11.30 Jasełka dla klas 6c, 7a, 7b, 8 oraz zaproszonych  gości

            Obiady:

            12.15 – uczniowie klas 1-3

            12.30 – uczniowie klas 4-8

            Zajęcia dydaktyczne kończą się o 12.30

            Zajęcia dodatkowe ustalone przez prowadzącego wg potrzeb.

            Przydział sal lekcyjnych:

            Klasa

            Sala

            1a

            6

            1b

            17

            2a

            3

            2b

            3a

            2c

            8

            3a

            5

            3b

            7

            4

            15

            5a

            13

            5b

            9

            5c

            16

            6a

            2

            6b

            12

            6c

            10

            7a

            4

            7b

            biblioteka

            8

            1