• Konto do wpłat na RR

• Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

serdecznie dziękujemy za Państwa wpłaty na fundusz Rady Rodziców w roku ubiegłym („wpłacalność” wyniosła 49%). Z tych pieniędzy udało nam się zrealizować wiele projektów i dokonać zakupów niezbędnych do funkcjonowania naszej Szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z  zamieszczonym na stronie internetowej Szkoły Sprawozdaniem z działalności Rady Rodziców, gdzie znajdą Państwo szczegóły dotyczące pracy Rady oraz zrealizowanych projektów, czy dokonanych zakupów.

Działamy dalej, dlatego też prosimy o kolejne Państwa wsparcie.

W tym roku szkolnym, Rada Rodziców uchwaliła kwotę 150-200 pln, jako wysokość proponowanej składki rocznej. W przypadku rodzin wielodzietnych składka ta może być mniejsza i zależna od Państwa możliwości.

Ww. kwota może być wpłacana jednorazowo/miesięcznie/raz na semestr.

Numer rachunku bankowego to:

05 1240 2164 1111 0010 4489 4356

W imieniu Dzieci oraz Szkoły jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Państwa hojność.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie oraz liczne wpłaty.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej

im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie